Бути універсальним спеціалістом – це , мабуть, доля. Не просто “бути”, а й якісно виконувати свою роботу дає нам більше можливостей, так як Інна Німецька справляється з будь якою надcкладною задачею по створенню образа нареченої в плані бачення його в різних локаціях від “А” до “Я”! Стиль, образ, візаж, зачіска нареченої – все це неймовірний талант та кропітка праця художника . Вам надзвичайно пощастило, якщо матимете можливість попрацювати з нашим улюбленим майстром.

Фото – це ще одна потреба кожної людини поглянути на себе з того боку, який трохи недосяжний. Жіночі образи, романтичні фото юних та натхненних пар у зрілому віці. Все це надихає! Спільна робота над створенням спільних фотозон, переважно під образи, що їх підкреслюють – це наша спільна взаємодія. Іноді образи та ідеї  приходять під час колективної роботи в тандемі зі стилістом… Проте, працювати з універсальним  спеціалістом – це неймовірна школа емоцій та знань.

Власне, Інна Німецька працює з професійною VIP-косметикою, яка і допомагаю створювати образи. 
   Скільки облич – стільки й нових емоцій! Звертаючись до нас , зможете домовитися з нашим майстром стосовно святкового макіяжу для усіх членів Вашої родини ( звісно жінок та дівчат). І Ви неодмінно високооціните дану роботу!