Кафе «Полтавська галушка» – це простір для творчості та натхнення. Адже, окрім святкової зали, є чудовий двір з ландшафтним дизайном, де можливо провести святкову церемонію розпису, а також, чудово провести весілля.

Пряма конструкція президіуму марсалового кольору дає можливість заповнити простір та естетично вписується в інтер’єр. Тим більше, підтримати загальну композицію допомагають розміщення столів та декорування стрічками з органзи в тон кольорів весілля. І навіть найменші деталі: серветки на столах, центральна композиція столу молодят, додають певного шарму. Святкова арка для церемонії розпису додала настрою. І саме в цьому полягає завдання декоратора. Кольорова гамма президіуму для молодят не є традиційною і відрізняється романтичними кольорами фіолетово-кремового тону.

Головним побажанням молодят було поєднання квітів та кульок. До того ж, квітів мало бути якомога більше. А кульки допомагають розділити феєричний президіям молодих від зони, де і відбувається дане дійство весілля, танцювальний майданчик.