“Власне тут ми Вам розповімо та запропонуємо декілька варіантів “Бюджетного Декору”, а саме вже зроблений в декількох варіантах декор по ренті.”

«Бюджетний декор» стане у пригоді молодій парі, ювіляру, імениннику, коли Ви не маєте наміру витрачати кошти на індивідуальність Вашого свята. І все ж, весілля, ювілей чи день народження – це особливий момент, коли хочеться, щоб святковий настрій  супроводжував вас протягом цілого дня. Ми вам можемо запропонувати арки та прямі конструкції вже готові до використання , незмінні в оренду за доступними цінами.

   Наприклад, Ви обрали кафе чи ресторан, де вже є гарний інтер’єр. І потрібен лише один чи кілька штрихів, щоб  весілля  все ж було прикрашене елементами декору.    

   Чому можна вважати його «бюджетним»? По-перше, незмінність – це кілька статичних варіантів , які швидко монтуються та не потребують додаткових витрат на закупівлю чи виготовлення індивідуальних елементів.  По-друге, Ви обираєте з того, що пропонуємо ми і погоджуєтеся на певний об’єм робіт, який ми для Вас виконуємо і не більше.

  І все ж, якщо Ви забажаєте орендувати певний декор , в тому числі чохли та зав’язки на стільці чи стійки під квіти на столи з індивідуальної колекції, ми зможемо Вам запропонувати вільні варіанти, які не задіяні в нашій роботі з іншими клієнтами.