Святкова агенція «Сім Бажань» – це вирішення багатьох питань, пов’язаних з організацією, координацією та проведенням Вашого свята, за короткий проміжок часу .

Адже , ми команда професіоналів, яка невпинно працює над креативними ідеями, які  втілюємо у життя, дякуючи Вашим заходам! Вам не потрібно шукати інших, адже всі напрацювання та новітні тренди цього року нам заздалегідь відомі! До того ж, наші акції, розіграші, проведення свят цікаві та ефективні. Ми працюємо як у Полтаві та Полтавській області,  так і у найближчих   до нас містах . Будемо надзвичайно раді новим знайомствам та новим цікавим завданням!

Проте, більш детальніше про  нашу діяльність!

Чому саме «Сім Бажань»? В дитинстві ми завжди вірили в казку. Іноді мріяли, а іноді наші мрії навіть збувалися. До того ж, в кожній людині лишається трохи дитинства, того самого, коли хочеться пригод. Ось саме для того, щоб Ваше життя було щасливішим, більш романтичним, сповненим пригод та казкових моментів, були, є та будуть такі як ми!

Готуючись до свята Ви маєте сім бажань, навіть якщо самі про це не здогадуєтеся!

  • Перше. Ви хочете особливого свята!
  • Друге. Ви бажаєте виглядати на всі 100 % саме в цей день! І Вам знадобляться послуги стилістів, візажистів, перукарів.
  • Третє. Ви маєте намір побачити на святі найкращі квіти і все це для Вас чи Вашої коханої половинки закомпонують наші флористи!
  • Четверте. Все що буде відбуватися на  Вашому святі, має лишитися в колекції сімейного альбому у вигляді фото та відео! Все, від репортажної зйомки до Love Story!
  • П’яте, наступне бажання – це досвідчені ведучі та тематична музика . І вибір музиканта, DJ чи музиканта-вокаліста має важливе значення для створення святкового настрою!
  • Шосте. Декор – це Ваш особливий настрій. Без цього майже неможливо здивувати гостей та створити незабутні особливі враження. Арки, прямі конструкції, президіуми молодят…на ваш вибір!
  • Сьоме бажання – це солодке щастя, яке Ви будете дарувати одне-одному все життя! Тому, символічно Ваші найпотаємніші мрії зі смаком приготують   наші кондитери-справжні чарівники!